Jacek

2020-03-13

Zdążyłem w ostatniej chwili przed tą całą izolacją. Kredyt sensowny, nie psuje mi radości z auta. Tylko ten wirus, ehh.

Mirosław

2020-03-09

W internecie oferują kasę za darmo. Trochę mi to wygląda podejrzenie. Wolę nieco zapłacić, ale mieć pewność, że mi wszystko wytłumaczą i niczego nie ukryją.

Mirosław

Weronika i Andrzej

2020-02-27

Kredyt załatwiony, działka kupiona. Piękne mamy widoki na przyszłość, dosłownie i w przenośni :)

Antonina

2020-02-10

Wypadek męża przyniósł wiele dodatkowych wydatków i kłopotów. Dobrze, że choć „chwilówkę” udało się sprawnie załatwić.

Martyna

2020-01-23

Ogarnęłam temat swoich należności kredytowych. Teraz mam tylko jeden kredyt z sensowną ratą, sytuacja w pełni pod kontrolą. Dobrze, że posłuchałam doradcy, a nie brałam kolejnej pożyczki.

Ireneusz

2020-01-17

Nowy rok, nowe plany, których nie dałbym rady zrealizować z własnych pieniędzy. Kredyt inwestycyjny bardzo mi pomoże w rozwoju firmy. Jego załatwienie okazało się całkiem proste przy fachowej pomocy doradcy.

Jędrzej

2019-12-20

Tego nie dało się już dłużej odwlekać. Trzeba było pożyczyć na remont łazienki. Wybór materiałów był trudniejszy niż załatwienie formalności.

Konstanty

2019-12-06

Werdykt mechanika, że moje „zimówki” do niczego się nie nadają był ciosem dla domowego budżetu. Musiałem szybko pożyczyć kasę na nowe opony. Poszło bez problemów.

Potrzebujesz gotówki?

Bank odmówił Ci kredytu? Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Korzystanie z naszych usług oznacza minimum formalności, uzyskanie rzetelnych porad i atrakcyjnych ofert.


Dodaj opinię


Nasi Partnerzy