Anna

2019-04-11

Firma bardzo szybko się że mną skontaktowała. Bardzo sympatyczni i pomocni pracownicy. Odpowiadają na każde zapytanie. Polecam

Adam

2019-03-21

Cenie sobie stały kontakt z moim doradcą, dzięki temu nie mam problemów gdy potrzebuje szybkiej gotówki. Korzystałem z pomocy tego biura nie raz i mogę śmiało polecić!

Maria

2019-02-18

Nie biegam już po bankach nie dzwonię po agencjach w Multice załatwię wszystko a do tego na najlepszych warunkach.

PIotr

2019-02-05

Byłem z żoną w różnych bankach żeby zorientować się gdzie możemy dostać kredyt hipoteczny. W naszym przypadku sprawa trochę skomplikowana, bo żona pracuje za granicą, a ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Na spotkaniu, Doradca hipoteczny powiedział nam od razu, że kredyt dostaniemy, sam wszystkim się zajął, a dziś mieszkamy na swoim.

Błażej

2019-01-09

Jestem ich wieloletnim klientem i zdecydowanie polecam.

Beata

2018-11-02

Szybka, miła profesjonalna obsługa, również po transakcji. Chociaż przy konsolidacji były wymagane dodatkowe dokumenty, Pani Kasia mi pomogła i pokierowała gdzie co załatwić, polecam z czystym sumieniem.

Fabian

2018-09-06

Duży wybór produktów pozabankowych, chociaż nie wiedziałem gdzie i czy w ogóle otrzymam pożyczkę, Doradca z Multiki szybko mi pomógł i już po 30 min cieszyłem się z otrzymanych pieniędzy!

Tomasz

2018-06-26

Wydawało mi się że w mojej beznajdziejnej sytuacji nie można już nic zrobić. Aktualnie moja firma wychodzi na prostą, współpraca układa się doskonale.

Potrzebujesz gotówki?

Bank odmówił Ci kredytu? Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Korzystanie z naszych usług oznacza minimum formalności, uzyskanie rzetelnych porad i atrakcyjnych ofert.


Dodaj opinię


Nasi Partnerzy