Błażej

2019-01-09

Jestem ich wieloletnim klientem i zdecydowanie polecam.

Beata

2018-11-02

Szybka, miła profesjonalna obsługa, również po transakcji. Chociaż przy konsolidacji były wymagane dodatkowe dokumenty, Pani Kasia mi pomogła i pokierowała gdzie co załatwić, polecam z czystym sumieniem.

Fabian

2018-09-06

Duży wybór produktów pozabankowych, chociaż nie wiedziałem gdzie i czy w ogóle otrzymam pożyczkę, Doradca z Multiki szybko mi pomógł i już po 30 min cieszyłem się z otrzymanych pieniędzy!

Tomasz

2018-06-26

Wydawało mi się że w mojej beznajdziejnej sytuacji nie można już nic zrobić. Aktualnie moja firma wychodzi na prostą, współpraca układa się doskonale.

Szymon

2018-03-13

Jeśli  potrzebujesz biznesowego lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiego zatwierdzenia to polecam Multike i ich Doradców, za ich pośrednictwem udało mi się otrzymać pożyczkę  oprocentowaną na 1,8%

Klient pani Marzeny

2017-10-11

Jako klient miałem przyjemność skorzystania kolejny raz z nienagannej obsługi pani Marzeny. Uważam jej pracę za bardzo dobrze wykonywaną na stanowisku doradcy, kontakt zklientem jest nienaganny. Dlatego po raz kolejny wracam do państwa biura jako stały klient pani Marzeny.

Witek

2017-07-05

Do multiki trafiłem przypadkiem wracając z banku gdzie odmówili mi kredytu. Kredyt uzyskałem następnego dnia. Polecam.

Ireneusz

W pełni zaufałem doradcy z Multiki odnośnie propozycji zdobycia kasy na maszynę potrzebną do mojej stolarni. Mój księgowy twierdzi, że dobrze mi doradzono.

Potrzebujesz gotówki?

Bank odmówił Ci kredytu? Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Korzystanie z naszych usług oznacza minimum formalności, uzyskanie rzetelnych porad i atrakcyjnych ofert.


Dodaj opinię


Nasi Partnerzy