O nas

Multika to pewna i sprawdzona przez wielu zadowolonych klientów marka z kilkunastoletnią tradycją. Oferujemy produkty kredytowe niemal wszystkich banków obecnych na polskim rynku.

Nieustannie się rozwijamy, szkolimy naszych pracowników i dopasowujemy ofertę, sposób działania do zmieniających się warunków otoczenia biznesowego, oczekiwań naszych klientów.

Wsłuchiwanie się w ich głos i nieustanne dostosowywanie się do ich potrzeb pozwala nam utrzymywać od lat pozycję lidera na rynku usług finansowych w południowo-wschodniej Polsce.

Szczycimy się, że większość naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat, że pomagamy im w realizacji kolejnych planów osobistych i pomysłów biznesowych. Konkretną miarą zaufania jakim darzą markę Multika jej klienci jest fakt, że polecają nasze usługi swoim bliskim, przyjaciołom i partnerom biznesowym.

Liczne grono stałych klientów zawdzięczamy naszym pracownikom – ich profesjonalizmowi i chęci nieustannego rozwoju zawodowego. Wspieramy ich w poznawaniu zmieniających się ofert instytucji finansowych i przepisów prawa, rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych. Wymagamy przy tym przestrzegania najwyższych standardów etyki zawodowej.

Gwarantujemy Państwu uzyskanie rzetelnych porad i otrzymanie atrakcyjnych ofert przy minimum formalności. Proponujemy kredyty i pożyczki w instytucjach finansowych objętych nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), czyli w bankach i SKOK-ach, oraz w sprawdzonych, rzetelnych instytucjach pozabankowych działających z zgodnie z zasadami prawa i etyki biznesowej.

Bezpieczeństwo współpracy z nami zapewniają Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów.

Potrzebujesz gotówki?

Bank odmówił Ci kredytu? Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Korzystanie z naszych usług oznacza minimum formalności, uzyskanie rzetelnych porad i atrakcyjnych ofert.Nasi Partnerzy