Tomasz

2018-06-26

Wydawało mi się że w mojej beznajdziejnej sytuacji nie można już nic zrobić. Aktualnie moja firma wychodzi na prostą, współpraca układa się doskonale.

Klient pani Marzeny

2017-10-11

Jako klient miałem przyjemność skorzystania kolejny raz z nienagannej obsługi pani Marzeny. Uważam jej pracę za bardzo dobrze wykonywaną na stanowisku doradcy, kontakt zklientem jest nienaganny. Dlatego po raz kolejny wracam do państwa biura jako stały klient pani Marzeny.

Witek

2017-07-05

Do multiki trafiłem przypadkiem wracając z banku gdzie odmówili mi kredytu. Kredyt uzyskałem następnego dnia. Polecam.

Ireneusz

W pełni zaufałem doradcy z Multiki odnośnie propozycji zdobycia kasy na maszynę potrzebną do mojej stolarni. Mój księgowy twierdzi, że dobrze mi doradzono.

Robert

„Szybkie – pieniądze = szybkie kłopoty” - mawia mój znajomy i strasznie się dziwił się, gdy brałem pożyczkę pozabankową. Wziąłem ją szybko, szybko spłaciłem, a kłopotów żadnych nie było.

Mariola i Mariusz

Skoncentrowaliśmy się na wyborze mieszkanie, nie śledziliśmy zmian w zasadach udzielania kredytów hipotecznych. Zrobiło się więc nieco nerwowo, gdy chcieliśmy złożyć wniosek, ale doradca z Multiki pomógł nam fachowo wybrnąć z sytuacji.

Ryszard

Formalności rzeczywiście nie było dużo – pokazałem dowód, zadeklarowałem zarobki, podpisałem umowę i wyszedłem z pieniędzmi.

Krzysztof

Ja nie rozumiem finansów, w bankach nie rozumieją rolników. Wiem, bo wiele razy to sprawdziłem potrzebując pożyczyć jakieś pieniądze. W Multice jakoś sprawnie się dogadaliśmy, wczuli się w moją sytuację.

Potrzebujesz gotówki?

Bank odmówił Ci kredytu? Sprawdź jak możemy Ci pomóc! Korzystanie z naszych usług oznacza minimum formalności, uzyskanie rzetelnych porad i atrakcyjnych ofert.


Dodaj opinię


Nasi Partnerzy